Dofinansowanie z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego na projekt pt. „FOTO EKO LOTY”.

Milo nam poinformować, iż Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwinie otrzymało dofinansowanie z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego na projekt złożony przez zarząd Stowarzyszenia pt. „FOTO EKO LOTY”.
To projekt skierowany do osób zamieszkałych na terenie Powiatu Świdwińskiego. W ramach przedsięwzięcia odbędą się dwudniowe zajęcia fotograficzne, zakupione zostaną ramki na zdjęcia a także materiały promocyjne - ulotki o ekologii i segregacji oraz kubki. Ponadto zostanie zorganizowana wystawa zdjęć oraz przeprowadzone będą zajęcia dotyczące ekologii i segregacji śmieci. Na spotkaniach uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę na temat materiałów niebezpiecznych i dowiedzą się, w jaki sposób wpływają one na otaczające nas środowisko.

Umowa Nr – 32/C/2021/II na udzielenie Mikrodotacji w ramach programu Społecznik na lata 2019-2021
Termin realizacji projektu – 01.08.2021r. – 29.10.2021r.
Kwota dotacji – 4.000,00zł.
Wkład osobowy – 700,00zł.
Całkowity koszt realizacji projektu – 4.700,00 zł.

#PomorzeZachodnie #ProgramSpołecznik #społecznik #KARR @PomorzeZachodnie@Program Społecznik @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego